SIKÇA SORULAN SORULAR!

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Oneplusaksesuar.com’dan ürün satın alabilmek için üye olmanıza gerek yoktur. Fakat üye olmanız aldığınız ürünün garantisini kullanmamanız açısından daha iyi olacaktır. Üyelik için sizden Ad-Soyad, E-Posta Adresi ve Telefon Numarası istenmektedir. Verdiğiniz iletişim bilgileri siparişinizde oluşabilecek sorunlar nedeniyle size yapılacak olan geri dönüşlerde kullanılmaktadır.

 

Siparişim hangi kargo ile gelecek?

Siparişleriniz MNG Kargo ile gönderilmektedir.

 

Siparişim neden hala “Ürünler Hazırlanıyor” görünüyor?

Siparişler çalışma saatleri içerisinde sırayla kontrol edilmektedir. Siparişinizin durumu “Ürünler Hazırlanıyor” olarak görünüyorsa paketleme için sıraya alınmış demektir. Hafta içi saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilecektir

 

Siparişim neden “Ödeme Bekliyor” görünüyor?

Kredi Kartı siparişlerinizde işleminizin kartınızdan geçmemesi(kartınızın elektronik alışverişe kapalı olması, bakiye yetersiz olması) kaynaklı olabiliyor. Eğer sistemimizden kaynaklı olduğunu düşündüğünüz durumlarda bizleri +90 541 530 94 90 numaralı WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.


Siparişim neden “Onay Bekliyor” görünüyor?

Havale/EFT siparişlerinizde ödeme gerçekleştirilmeden siparişinize Onay verilmez. Ödeme yapılması durumunda çalışma saatleri içerisinde siparişinizin durumu “Ürünler Hazırlanıyor” olarak güncellenecektir.

 

Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?

Aradığınız ürüne en kolay arama çubuğundan ulaşabilirsiniz. Arama çubuğuna aramak istediğiniz modeli ve ürünü yazarak cihazınıza uyumlu tüm aksesuarları listeleyebilirsiniz.


Aynı Gün Kargo ne demek?

Hafta içi saat 16:00’a kadar sipariş vermeniz durumunda siparişiniz aynı gün kargoya teslim edilir ve İstanbul’a olan uzaklığınıza göre maksimum 2 veya 3 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir. 16:00’dan sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilir. "Aynı Gün Kargo" ifadesi ürünlerinizin aynı gün içinde size teslim edileceği anlamına gelmez.

 

Kargom verdiğim adrese ne zaman ulaşır?

Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. İstanbul’a uzaklığı 600 km.’ye kadar olan illere, ürünlerinizin kargoya teslim edilmesinden sonra 24 saat içerisinde teslimat yapılır. 600 km.’den uzak iller için bu süre maksimum 2 iş günü sürmektedir.

 

Telefonla sipariş verebilir miyim?

Yalnızca internet sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

Yurtdışına ürün gönderiyor musunuz?

KKTC’ye ve yurtdışına ürün gönderilememektedir.

 

Toptan ürün almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Toptan ürün almak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

 

Siparişimi kargo şubesinden teslim almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Bunun için sipariş formunda Adres kısmına, ürünleri teslim almak istediğiniz Yurtiçi Kargo şubesinin İl, İlçe ve Şube ismi bilgisini yazmanız yeterlidir.

 

Renk seçmedim, bana hangi renk göndereceksiniz?

Renk seçimi yapmadığınız takdirde, +90 541 530 94 90 numaralı hattımızdan bizleri arayarak renk seçeneğinizi müşteri temsilcilerimize belirtebilirsiniz.